Za nasze zajęcia edukacyjne odpowiada niezastąpiona ekipa „Małych Odkrywców”. Prowadzone są przez trenera z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz fantastycznym podejściem do nich. Przy użyciu różnorodnych pomocy naukowych, w nowatorski i przystępny dla danej grupy wiekowej sposób przybliżamy tajemnice otaczającego nas świata poprzez aktywny udział dzieci w  prowadzonych zajęciach. Nauka poprzez zabawę jest przyjemna i skuteczna, a co najważniejsze pokazuje, że zdobywanie wiedzy to pasjonująca przygoda!

 

 

Rodzaje Grup

Programowanie (1h)
Zalecany wiek: 6-10, 10+

Zajęcia oparte są na podstawie programowej MEN. Mali Odkrywcy uczą się programowania razem z robotem Photon. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny na rynku. Photon rozwija się razem z dzieckiem. To dzieci pomagają mu nauczyć się wszystkiego od podstaw - kierunków, kolorów oraz reagowania na bodźce. Robot edukacyjny stymuluje rozwój dzieci, nie tylko w obszarze poznawczym i społecznym, ale rownież umożliwia realizację treści podstawy programowej.

Robotyka (1,5h)
Zalecany wiek: 5-8, 8+

Celem zajęć z robotyki jest przekazanie dzieciom wiedzy i umiejętności w zakresie podstaw konstrukcji maszyn, automatyki i robotyki, zasad działania robotów i urządzeń elektrycznych. Robotyka to wspaniały sposób na wspieranie edukacji matematycznej a wszystko za pomocą świetnej zabawy. Nauka poprzez zabawę jest przyjemna i skuteczna, a co najważniejsze pokazuje, że zdobywanie wiedzy to pasjonująca przygoda. Na zajęciach mali odkrywcy budują, konstruuje, programują i wprawiają w ruch roboty wykorzystując zaawansowany zestaw klocków LEGO EDUCATIONAL WEDO 2.0. Zajęcia mają charakter praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności Manualne, umiejętności techniczne, uczą pracy w grupie oraz wspierają edukację matematyczno informatyczną.

Robotyka + Eksperymenty/Programowanie (1,5h)
Zalecany wiek: 5-8, 8+

Polecany przez nas pakiet 1,5h zajęć łączących robotykę z eksperymentami naukowymi oraz programowaniem. Zmienna tematyka powoduje, że cotygodniowe zajęcia są jeszcze bardziej interesujące! Na zajęciach z eksperymentów naukowych dzieci przeniosą się do magicznego świata nauki w którym poznają sekrety otaczającego nas świata. Między innymi poznają fascynujący zawód detektywa, zetkną się z cieczą mającą - 195°C, zobaczą świat, którego nie widać gołym okiem, doświadczą niewidzialnej siły fal elektromagnetycznych, przebiją balon, który nie pęka oraz wezmą udział w zajęciach elektrostatyki, na których dosłownie włosy stają dęba!

Grafik

Cennik

Programowanie (1h)
Zalecany wiek: 6-10, 10+

159zł

1h tygodniowo/miesięcznie

289zł

2h tygodniowo/miesięcznie

427zł

3h tygodniowo/miesięcznie

Robotyka (1,5h)
Zalecany wiek: 5-8, 8+

219zł

1,5h tygodniowo/miesięcznie

409zł

3h tygodniowo/miesięcznie

Robotyka + Eksperymenty/Programowanie (1,5h)
Zalecany wiek: 5-8, 8+

219zł

1,5h tygodniowo/miesięcznie

409zł

3h tygodniowo/miesięcznie

Formularz zgłoszeniowy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]