Weekendowy Obóz dla dorosłych 6-9.01.2022 Ignasiak Hotel (Września)


Zapraszamy na weekendowy wyjazd tenisowy dla dorosłych z TENES w nowoczesnym Hotelu Ignasiak we Wrześni 🙂 !

Więcej

Majówka 2022 dla dorosłych i rodzin w Hotelu Jabłoń Lake Resort


Masz ochotę na aktywny wyjazd w „majówkę”?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dorosłych i rodzin z TENES w wyjątkowym Hotel Jabłoń Lake Resort!

Więcej

Obóz tenisowo-narciarski dla dzieci i młodzieży Żywiec 29.01-5.02.2022


Poszukujesz aktywnego wyjazdu dla swojego dziecka w ferie zimowe?  Zapraszamy na obóz tenisowo-narciarski dla dzieci i młodzieży z TENES Klub! pełne wyżywienie treningi tenisa nauka i doskonalenie jazdy na nartach gry zespołowe i zajęcia ogólnorozwojowe wycieczka do aquaparku Nasz wyjazd odbędzie się w terminie 29.01-5.02.2022 (pierwszy tydzień Ferii Zimowych dla województwa mazowieckiego). Tenis Park Żywiec

Więcej

Listopadówka z TENES 2021 w Jabłoń Lake Resort


Masz ochotę na aktywny wyjazd w listopadowy długi weekend?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dorosłych i rodzin z TENES w wyjątkowym Hotel Jabłoń Lake Resort! dorośli i rodziny z dziećmi nawet 9h treningów tenisa z trenerami TENES Klub możliwość dodatkowych gier sparingowych zajęcia zumby, fitness i animacje dla dzieci niepowtarzalny ośrodek Jabłoń Lake Resort cudowny

Więcej

Weekendowy wyjazd dla dorosłych w Hotelu Potocki w Gałkowie 14-16.05.2021


Zapraszamy na weekendowy wyjazd tenisowy dla dorosłych z TENES w wyjątkowym Hotelu Potocki w Gałkowie – malowniczej miejscowości położonej na Mazurach.

Więcej

Czerwcówka 2021 dla dorosłych i rodzin w Januszkowo Sport Resort 2-6.06.2021


Czerwcówka z TENES to doskonały wyjazd dla dorosłych i całej rodziny. Malowniczy krajobraz, 12 kortów, bogaty program aktywności to tylko niektóre powody, dla których warto spędzić długi czerwcowy weekend właśnie z nami!

Więcej

Weekendowy wyjazd dla dorosłych w Hotelu Potocki w Gałkowie 18-20.06.2021


Zapraszamy na weekendowy wyjazd tenisowy dla dorosłych z TENES w wyjątkowym Hotelu Potocki w Gałkowie – malowniczej miejscowości położonej na Mazurach.

Więcej

Obóz dla dorosłych i rodzin w Januszkowo Sport Resort 11-17.07.2021


Zapraszamy na obóz tenisowy dla dorosłych i rodzin z dziećmi z TENES w malowniczym Januszkowo Sport Resort. Nasz wyjazd to świetny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Więcej

Obóz dla dzieci i młodzieży w Mrągowo Sport 31.07-8.08.2021


Poszukujesz aktywnego zakończenia wakacji dla swojego dziecka?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży z TENES Klub w Mrągowo Sport!

Więcej

Obóz dla dzieci i młodzieży w Tenis Park Żywiec 14-28.08.2021


Poszukujesz aktywnego zakończenia wakacji dla swojego dziecka?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży z TENES Klub w Tenis Park Żywiec!

Więcej