Weekendowy obóz dla dorosłych w Hotel Wieniawa Spa&Wellness


Masz ochotę na aktywny weekendowy obóz tenisowy ? W terminie 26-29.05.2022 wybieramy się na obóz tenisowy dla dorosłych do Hotel Wieniawa Spa&Wellness! Co nas czeka ? 🙂 aż 9h  treningów tenisa dostęp do kortów bez ograniczeń animacje dla dzieci treningi z trenerami TENES Klub urokliwy hotel w zakątku Kaszub Hotel Wieniawa Spa & Wellness Hotel

Więcej

Obóz dla dzieci i młodzieży Żywiec 1


Poszukujesz aktywnego początku wakacji dla swojego dziecka?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży z TENES Klub w Tenis Park Żywiec!

Więcej

Obóz dla dzieci i młodzieży Żywiec 2


Poszukujesz aktywnego zakończenia wakacji dla swojego dziecka?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży z TENES Klub w Tenis Park Żywiec!

Więcej

Majówka 2022 dla dorosłych i rodzin w Hotelu Jabłoń Lake Resort


Masz ochotę na aktywny wyjazd w „majówkę”?  Zapraszamy na obóz tenisowy dla dorosłych i rodzin z TENES w wyjątkowym Hotel Jabłoń Lake Resort!

Więcej

Czerwcówka 2022 dla dorosłych i rodzin w Hotel Jabłoń Lake Resort


Uwielbiamy to miejsce i wiemy, że Wy też ! Dlatego „czerwcówkę” jak „majówkę” spędzamy w wyjątkowym Hotel Jabłoń Lake Resort!

Więcej

Obóz dla dorosłych i rodzin w Januszkowo Sport Resort 6-13.08.2022


Zapraszamy na obóz tenisowy dla dorosłych i rodzin z dziećmi z TENES w malowniczym Januszkowo Sport Resort. Nasz wyjazd to świetny sposób na aktywny wypoczynek dla osób dorosłych jak i całych rodzin!

Więcej