Tenisóvki to wyjątkowe zajęcia tenisowe dla dzieci już od 3. roku życia. Autorami prograu są Kasia i Michał: nauczycielka wychowania przedszkolnego i trener tenisa.

Każde zajęcia Tenisóvek to nowy cel, nowa podróż, nowa przygoda i przede wszystkim – masa dobrej zabawy i pozytywnych emocji.

Fabularyzacja zajęć i autorskie rekwizyty pobudzają ciekawość i zaangażowanie dzieci. Zajęcia rozwijają sprawność ogólną i umiejętności poznawcze, pobudzają pasję do sportu i aktywności fizycznej. Świat Tenisóvek to kraina magii, zwierząt, bajek, dinozaurów i rycerzy.

Sprawdź grafik naszej Akademii i wybierz zajęcia dla siebie!

Cele

Na czym polega wyjątkowość Tenisóvek?

  • fabularyzacja zajęć – każde zajęcia realizowane są na podstawie unikalnego scenariusza. Około 40. przygód rocznie, np. „Tenisóvka po drugiej stronie lustra”, „Tenisóvka w poszukiwaniu skarbu piratów”, „Tenisóvka i mało straszny lew”.
  • rekwizyty zgodnie z fabułą – w zabawie uczestniczą dedykowane, zaprojektowane i wykonane przez twórców programu rekwizyty, które wpływają na wyobraźnie dzieci. Lwy, hipopotamy, perły czy skrzynie ze złotem to nasza codzienność
  • ćwiczenia odpowiednie dla przedszkolaków – Wasze szkraby każdego dnia spotykają się z czymś nowym w ich krótkim do tej pory życiu. Specyficzne skoki, rzuty i inne umiejętności specjalne dopiero się budują – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jedno ćwiczenie dzielimy na wiele stopni trudności i dawkujemy w odpowiedniej formie, w odpowiednim czasie.

Informacje na temat Tenisóvek znajdziesz też na oficjalnej stronie programu

Rodzaje Grup

Tenisóvki
Zalecany wiek: 3-4

Wyjątkowe zajęcia dla dzieci już od 3. roku życia - każde zajęcia Tenisóvek to nowy cel, nowa podróż, nowa przygoda i przede wszystkim - masa dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Fabularyzacja zajęć i autorskie rekwizyty pobudzają ciekawość i zaangażowanie dzieci. Zajęcia rozwijają sprawność ogólną i umiejętności poznawcze, pobudzają pasję do sportu i aktywności fizycznej. Świat Tenisóvek to kraina magii, zwierząt, bajek, dinozaurów i rycerzy.

Najczęściej zadawne pytania

Na absorbowaniu ich uwagi. Metoda bazuje na wzbudzaniu dzięciecych emocji, zabawie we właściwej formie i budowaniu narracji w zgodzie z zajęciami. Ciekawość dzieci to prawdziwy „must have” żeby mogły się właściwie rozwijać.

Nie należy dzieci nadmiernie eksploatować i to powinno być głównym czynnikiem decyzyjnym. Na początku każdej drogi do zdobywania pasji zajęcia odbywają się raz w tygodniu, jeśli otrzymujemy sygnały od dziecka, że chce częściej brać udział w treningach, trzeba o to zapytać trenera, który oceni potrzebę i możliwości w danym wieku lub przekaże pytanie osobie, która za to odpowiada-właściciel/główny trener. Dzieci regenerują się w niewiarygodnie szybkim tempie, jeśli nie doszło do zmęczenia emocjonalnego, znudzenia to częstotliwość zajęć można zwiększać małymi krokami.

Aby odpowiedzieć na te pytania - serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne :) Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszy dla Was termin.

Nie ma takiej potrzeby. Zapewniamy cały niezbędny do gry sprzęt: rakiety, piłki oraz całą masę autorskich rekwizytów. Wystarczy wygodny strój i obuwie. W przypadku chęci zakupu własnej rakiety - można zrobić to w klubowym sklepie zgodnie z zaleceniami od trenera :)

Wystarczy, że zgłosisz nieobecność do godziny 12:00 w dniu treningu (dot. zajęć w tygodniu) lub 8:00 (dot. zajęć w weekendy). Dzięki temu zachowasz możliwość odrobienia nieobecności na innym wybranym terminie Tenisóvek to końca kolejnego miesiąca. Uwaga: na odróbki obowiązują zapisy.

Grafik

Cennik

Tenisóvki
Zalecany wiek: 3-4

245zł

1 godzina tygodniowo / miesiąc

465 zł

2 godziny tygodniowo / miesiąc

695 zł

3 godziny tygodniowo / miesiąc

Formularz zgłoszeniowy