Już w środę 17. kwietnia w godzinach 10:00-20:00  zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w Centrum Fizjoterapii Physiomedica w TENES.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję spotkać się z doświadczonym zespołem fizjoterapeutów Physiomed, którzy zatroszczą się o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Podczas konsultacji nasi specjaliści odpowiedzą na Wasze pytania i udzielą porad związanych z fizjoterapią.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI – WYPEŁNIJ FORMULARZ NA DOLE STRONY

Centrum fizjoterapii Physiomedica to miejsce, w którym indywidualnie i profesjonalnie podchodzimy do każdego pacjenta. Już od 2015 r. dokładnie diagnozujemy i analizujemy każdy przypadek, dopasowujemy metody terapeutyczne oraz prowadzimy spersonalizowaną terapię Pacjenta.

Nasi specjaliści to wysokiej klasy doświadczeni fizjoterapeuci. Prowadzimy indywidualne zajęcia z zakresu terapii manualnej, terapii wad postawy, masażu i fizjoterapii uroginekologicznej. Oferujemy kinesiologtaping, igłoterapię, oraz dobieramy indywidualne wkładki ortopedyczne.

Założycielem Physiomedica jest Tomasz Biernat – magister fizjoterapii, absolwent warszawskiej i poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego – specjalizacja sport. Ukończył liczne szkolenia i kursy z zakresu najnowszych metod i technik fizjoterapii.

Odwiedź nasz gabinet w TENES, poznaj nas i pozwól zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI – WYPEŁNIJ FORMULARZ NA DOLE STRONY

Formularz zgłoszeniowy